Jak posílit imunitu nejen u dětí?

Je statisticky dokázáno, že na podzim dochází k nárůstu virových a respiračních onemocnění. O tom diskutovat nemusíme. Po prázdninách se sejdou naše ratolesti s novými nebo staronovými kamarády ve školních zařízeních, v zájmových kroužcích a podobných skupinách. Každý má tu svoji imunitku a než si na sebe ty imunitky zvyknou, slabší jedinci na konci září odpadávají. Slabší jedince nazývám ty, kteří mají z jakéhokoliv důvodu svoji imunitu oslabenou. V případě útoku virů tito človíčci při nejlepším ulehnou do svých postýlek s rýmyčkou a kašílkem. Stejně tak je tomu i v jarním období.

         Jak tedy posílit imunitu?
  PREVENCE
 Tak jednoduché to je!  OPRAVDU

U nás doma stále platí tyto pravidla

 Ovoce a zelenina jako lék

     Není bylina, aby na něco nebyla

   Ve zdravém těle, zdravý duch

 

Ano, opravdu je to tak jednoduché. Pravidelná strava, pohyb, čerstvý vzduch, pohoda v rodině a spánek. Tak jednoduché to je. Někomu to možná přijde málo. Já však vím, že je to přesně to, co vystihuje slovo prevence. I přesto, že máme dostatečný přísun ovoce, zeleniny a kvalitního jídla nároky se v dnešní době neustále zvyšují a kvalita potravin klesá. Z tohoto důvodu zařazujeme do našich životů i vědecky zpracované suplementy na přírodní bázi.  A jak to vím, že to funguje? Příkladem jsou naše dvě absolutně zdravé holky.

 

Joie de Vivre-Získej chuť do života. To je on. Ten správný lahodný nápoj, plný vitamínů a minerálů, který užívají nejen naše děti. To je ten zázrak z přírody, který je vhodný užívat pro ochranu buněk před oxidativním stresem, k posílení imunitního systému, ke správné tvorbě kolagenu a  zdravé funkci pokožky.

Já Vám garantuji, že každý komu jsem ho doporučila je absolutně překvapený z jeho účinnosti. Neuvěříš dokud nezkusíš. Miluju tu čistotu a vědecké kombinace těchto přírodních produktů. Jestli mi rozumíte, tady jde o vědecké zpracování kvalitních produktů čistým zpracováním ve vysoké kvalitě.

Používají ho i dospěláci pokud potřebují v krátkém časovém úseku zvýšit ochranu organismu například před operací nebo po chemoterapiích. Je výborným pomocníkem pro ty, kteří mají problém spolknout bobule. A co nejvíc? Tato ochrana vašich buněk se dá neinvazivní metodou změřit a pokud se vaše ochrana nezvýší, dodavatel vám vrátí penízky. O tom však někdy příště.

Pokud budete chtít bližší informace o tomto nápoji,  kontaktujte mě zde

Hodně zdraví všem.

S láskou