Speciální terapie pro vlasy

Mít dlouhé vlasy. To byl vždycky můj sen. Jenomže moje vlasy jsou jemný jako chmýří a hustota plus mínus, což u jemných vlasů stejně nehraje roli. Vždycky mi dorostly do délky cca k ramenům a už jsem je musela nechat ostříhat. Vypadávaly a byly zesláblé na nit a celkový efekt 0 !!!

Dokonce jsem uvažovala o nastavení umělými. Cena i představa těch chuchvalců na hlavě mě ovšem odradila. Navíc se znám a vím, že bych se neustále upravovala jestli náhodou to nastavení není vidět.

V době mého rozhodování mi do nosu cvrnkla patentovaná technologie v podobě šamponu a séra. Tento, pro mě dneska zázrak, totiž vyživuje a mineralizuje nejen vlasy, ale především pokožku hlavy díky obsahu Tricalgoxylu, což je klinicky testovaný derivát z mořských řas.  Dokonce jsem zjistila, že jsou to hnědé řasy, které se vyskytují speciálně ve Francii u Bretagne.

Nemusím takové ty odborné popisy. Pro mě je důležité, že to funguje. Vím, jak to funguje. Vím, proč to funguje. Vím, jak je to vyrobeno. Proto s vámi sdílím svoje nadšení a o to co jsem zjistila o složení vám ráda také posdílím.

Moje kadeřnice potvrdila podrosty na celé mé hlavě již po měsíci a půl. Vůbec jsem to netušila. Já je viděla zepředu a to mi stačilo.😉

Po používání této technologie mám vlasy silnější, vyživenější, tolik nevypadávají, míň se lámou a je jich mnohem víc. Po delším použití cca 2-3 měsíce (umývám vlasy obden) nejsou viditelné kouty, protože rostou rychleji.

Sérum umí celý tento proces ještě urychlit. Značka ideál i pro chlapy, kterým začíná tzv. pleška. Jenže k tomu je musíme, my ženy, dokopat násilím ! Ženy ho používají ovšem častěji, protože pro nás ženy jsou vlasy nezbytnou součástí. Nejideálnější a nejúčinnější je zapravit sérum do pokožky pomocí galvanoterapie. O tom ale až jindy.

Pokud řešíte viditelné známky řídnutí, doporučuji používat společně . Je vhodné zmínit, že je třeba řádně vyživit i tělo. Nejlépe vitamíny a minerály. Poté jsou výsledky vidět ještě mnohem dříve.

Moje první zkušenost – používání pouze šamponu po měsíci a půl


Podrosty mojí kamarádky Monči


A nejúžasnější 3 měsíční test kamarádky Danušky


Urychlení růstu po chemoterapii o 3 -4 měsíce.

Paní Eva je absolutně spokojená s používáním séra.

Výsledek po 2 měsících.

 

 

 

 

 

 


Jak jsem na tom byla po roce?

Absolutně SPOKOJENÁ – 3 x stříháno

Svoji péči jsem rozšířila o vlasovou masku a kondicionér. Proto mám ty vlasy tak lesklé. Pokud byste rádi vlastnili tyto pomocníky, kteří řeší problémy do hloubky, ráda vám zašlu podrobnější informace i s odkazem, kde nakoupit nejlevněji. Napište mi  sem.

S  přáním krásně prožitých dní