Čištění je základ

Čištění je základ zdravě vypadající pleti.

Jaké by to bylo mít pomocníka pro hloubkové čištění a užívat si ho v pohodlí domova? Hezká představa že? Když budete chtít, tato představa se může stát velmi příjemnou realitou a vaší každodenní radostí. Záleží pouze na vás jak se rozhodnete.

Jak jsem to dříve měla s čištěním pleti já? Odličovacím tampónkem a nějakou tou micelární vodou (opravdu mi bylo jedno jakou) jsem omyla obličej, odlíčila oči a konec. Nezajímala jsem se o detaily. Pouze jsem si občas položila otázku:“ JAK to některé ženy dělají, že mají tak hladkou a bezchybnou pleť?“

Naštěstí ke mě přišla nabídka v podobě patentované technologie pro domácí použití. Byla jsem z těch recenzí absolutně nadšená a začala hledat informace PROČ a v čem je tak úžasná. S objednávkou jsem neváhala. Nevím proč (tenkrát možná z přesvědčení, že si nezasloužím něco tak luxusního)jsem ji zabalila jako vánoční dárek pro moje děti. Holky samozřejmě nad dárkem ohrnuly nos. Oni totiž vůbec netušily, co všechno umí.

Proto jsem začala nového pomocníka používat sama.

Nebudete mi věřit, ale já se okamžitě zamilovala.

A proč?

Protože se mi používáním stáhly ty mega velké póry na obličeji a hlavně v okolí nosu. Od té doby co tuto technologii denně používám nosím make-up minimálně. Nemusím totiž nic zakrývat. Neustálé beďary, boláky a pupence zmizely. Pokud mají náznak objevit se, zmizí dřív než se stačí vyklubat. Pytle pod očima splaskly a tmavá kůže pod očima( asi z únavy) je úplně světlounká. Také se mi zvedly obličejové kontury.

Tato technologie se používá společně s  čistícím přípravkem podle typu pleti. Každý přípravek obsahuje patentovanou složku (zamknutí stárnutí). Hlavice je vyvinuta tak, že simuluje pohyb buněk….proto je šetrná a nedělá žádné mikrotrhliny jako jiné nepatentované přístroje.

                        JE PRUDCE NÁVYKOVÝ

Ještě jednou ve stručnosti napíšu CO všechno umí a proč ho používám:

 • důkladně, hloubkově a šetrně vyčistí pleť
 • stahuje a dokonale čistí póry
 • tak jemnou pokožku chce mít každý
 • pleť je svěží a celkově takovou vypnutější
 • je voděodolný, snadno se čistí
 • po ránu pleť rozzáří
 • masíruje obličej
 • čistící gel obsahuje antiaging složky……….. takžeeeee……. ještě omlazuje

Kouzlo tohoto pomocníka spočívá v technologii two-sense motion, která stimuluje kůži. Přístroj je vybaven silikonovou hlavicí, která je hygieničtější než ostatní nebo štětinové zařízení. Hlavice (k dostání 3 druhy) jsou šetrnější vůči pokožce, protože nezpůsobují tzv. mikro úrazy a velmi snadno se čistí. Jak jsem se již zmiňovala, používá se v kombinaci s čistícím přípravkem, který je dostupný v těchto variantách:

 1.  pro suchou pleť
 2.  pro mastnou pleť
 3. pro normální a smíšenou pleť
 4.  pro citlivou pleť
 5.  pro pleť náchylnou k vyrážkám

Přikládám odkaz na moje první živé vysílání, kdy jsem opravdu netušila jestli zvládne odlíčit i toto čertovské líčení. Každopádně technologie nezklamala. Jen je škoda, že jsem vypnula nahrávání příliš brzy. Vzala jsem totiž poté odličovací tampon a odličovací vodu a zkusila odstranit tu černotu z druhé půlky obličeje. A hádejte co bylo pak? Samozřejmě odlíčení trvalo dlouho a bylo pouze povrchové. Hloubkové dočištění udělal můj pomocník. Na záznam z živého vysílání se můžete podívat tady:  Dokonale odlíčená čertice

Každé ráno mě nastartuje do nového dne a za to mu děkuji. Myslím, že omlazení (pomocníky mám dva, o tom druhém se dočtete zde) je u mě vidět na první pohled. Nejvíc vděčná jsem za pleť bez zanícených boláků, které se hojily skoro 14 dní. Občas přijdou, ale díky vnitřní výživě (o tom taky někdy příště) a důkladnému čištění jsou maximálně za 2-3 dny pryč. A to mě bavíííííí.

Vlevo rok 2015 a vpravo 2020, žena pečující o sobe
Vlevo 2005 a vpravo 2020.

Pokud budete chtít informace, kde ho můžete sehnat nejvýhodněji a jak se správně používá, napište mi sem .

S přáním krásně prožitých dní