TREBIOTIKA

Zdravá střeva, zdravý život.

Co mě trápilo?

Dneska už si prozpěvuju a jsem fakt šťastná, že jsem na tento kartáč narazila. Opravdu by byl hřích vám o něm nic neříct.

Jednoho dne jsem se dostala do stavu, kdy se mi moje břicho nafukovalo snad  i po sklenici vody. Bylo to, tak obtěžující a nepříjemné, že jsem se rozhodla s tím něco udělat.

Kdo mě zná, tak ví, že pohyb mi opravdu v životě nechybí. Také ví, že mojí zálibou je zdravější přístup k životu. Radit v oblasti výživy ostatním umím, ale najednou jsem neuměla poradit sobě. Proto jsem začala zkoumat a narazila na tento kartáč plný bonusů a o ně se s vámi teď podělím.  

Exkluzivní Microbiome Matrix™ 

Střevní mikrobiom = brána ke zdraví

Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

EpiCor® GI+ – celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba polykat žádné pilulky. 

Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom..

Trebiotika - pojďme si o nich popovídat lidsky

Obsahuje výkonnou kombinaci 3 přátelských kmenů bakterií.

V trávicím traktu se daří biologicky odolným bakteriím.

Poskytuje zdroj potravy pro přátelské bakterie.

Bez GMO, vegetariánské, keto-friendly a bez lepku, obsahuje laktózu.

BONUSY

Jedinečného komplexu

♥ Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou.
♥ Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba spolknout žádné pilulky.
♥ EpiCor® GI+ – celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.
♥ Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom.

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí

AXIS™ TREBIOTIC

Zdravá střevní mikroflóra

se nám odvděčí

Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují absorpci vitamínů, minerálů a živin, brání prosakování toxinů do krve a produkují hormony a zajišťují hormonální balanc.

♥ Lepším zažíváním.
♥ Silnější imunitou.
♥ Lepší náladou.
♥ Větší energií.
♥ Minimalizací zánětů v těle.
♥ Hormonální rovnováhou.
♥ Zmizení vyrážek a kožních potíží.
♥ Zvýšenou vstřebatelností výživových doplňků.
♥ Stabilizovanou hladinou cholesterolu.

    … a dalo by se pokračovat dál 😃

Jak mi TREBIOTIKA pomohla?

Nejen, že se mi střeva aktivně rozpohybovala, ale hlavně a především celé nadýmání se ztratilo někam do neznáma. Navíc jsem získala mnohem více energie a ještě se mi zlepšila pleť. Protože zmizela zánětlivá ložiska v podkoží v oblasti tváří a čela. Fakt mě moc baví jejich užívání, protože jsou v podobě křupavých mikroperliček, které si sypu na jakoukoliv snídani a každý den si tak trochu hraju a projevuju svoji kreativitu. Je to lepší než polykat pilule. 🙏 Abych zvýšila účinky Trebiotik, zařadila jsem do stravy více vlákniny a užívám i doplňky, které dodávají tělu rozmanité druhy vlákniny a fytoživin, protože vláknina je nezbytná jako potrava pro ty prospěšné kmeny bakterií v našich střevech. Níže se můžete podívat JAK si s kartáčem svých střev hraju.

Zároveň má firma skvělý zákaznický program SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup.

Níže máte ode mě  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu věcí, které si chcete koupit a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože ten sortiment je hodně široký, od těch doplňků stravy a kolagen přes kosmetiku po netoxické věci na praní a mytí nádobí a díky věrnostnímu programu se to pak velmi vyplatí a každý člověk má čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Mi napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu bude dostupná v průběhu roku 2023.

Střeva jsou už v kondici?

Někomu stačí pro získání kondice měsíc, někdo je musí hýčkat alespoň  3 měsíce. Pro prevenci a udržení dobrého kondice doporučuji použít 1 – 2x do roka.  Když máš střeva v kondici, vrhni se na další krok.

Do vínku mi byl dán vysoký cholesterol a proto jsem po nastudování všech informací o BTS (Body transformation system)- dala jsem tomu český název – Bourám tuky systematicky Zařadila celý tento systém jako nezbytnou součást svého života. Uvítala jsem tyto pomocníky, protže mi celou cestu velmi usnadňují. Podívej se pod pokličku jak celý systém funguje anebo si pročti  o každém pomocníkovi zvlášť. To už nechám na tobě. Moje krevní výsledky a to, jak se cítím mluví za vše.

Vláknina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Trim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ignite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hany ve fotkách

Právě teď si tvoříš tvoji minulost.