BTS

Body Transformation System

Bourej Tuky Systematicky

BTS -Body Transformation System

Dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy. Složení těla je poměr tuků a svalů. Máte doma váhu? Trápíte se s každým zvyšujícím se číslem? Přestaňte to dělat! Nejde o to, kolik nám váha ukáže kilogramů, ale o to, jaká je kompozice našeho těla a hlavně  JAK SE CÍTÍME.

Body Transformation System je exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů s extraktem z kořene a listů pampelišky, které podporují zdravé trávení, normální metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu a zároveň podporuje celkové zdraví a kondici. 

Hlavní hrdina BTS

Hlavním hrdinou Body Transformation Systemu je TRIM. Trim získal prestižní ocenění jako Nejlepší produkt pro řízení hmotnosti v r. 2018. První na světě jako kombinace 2 technologií, která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky.

Technologie - CLA pro urychlení redukce tuku

Bylo klinicky prokázáno, že CLA (konjugovaná kyselina linolová) rostlinného původu snižuje tělesný tuk. CLA nejen podporuje metabolismus, ale především pomáhá blokovat přechod tuku z krevního řečiště do tukových buněk.

Technologie Collagen/HA Matrix® Technology

Multipatentovaná technologie Collagen/HA Matrix Technology doplňuje hladiny kolagenu a HA (kyseliny hyaluronové) ve vysoce vstřebatelné formě, obnovuje mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalů.

Zlepšení svalového tonusu a obnovu mladistvé pokožky

Nejoblíbenější druhy TRIMU

V ČEM JE TRIM TOP

 • Podporuje metabolismus tuků.
 • Zabraňuje ukládání buněčného tuku.
 • Podporuje redukci tukových buněk.
 • Zlepšuje svalový tonus.
 • Obnovuje mladistvou pleť.
 • Podporuje zdraví kloubů, svalů a pojivové tkáně.
 • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.
 • Nula cukru.
 • Obsahuje Collagen/HA Matrix Technology.
 • 1 lžíce (15ml) denně.
 • Několik lahodných příchutí – čokoláda, vanilka,
  kokos s limetkou, mango.

Stačí 3 malé změny a dostaví se znatelné výsledky

Základní balíček BTS, který se řadí na přední místo nejlepších programů pro Transformaci těla ve světe obsahuje TRIM, FIBER a IGNITE.

Bourej

Jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem.

Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocity pohody. Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu. Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly.

Tuky

TRIM – 15ml lžíce denně (příchutě buď čokoláda, kokos, mango nebo vanilka)

První na světě jako kombinace 2 technologií, která brání ukládání tuku, snížení tvorby tukových buněk, zlepšení svalového tonusu a obnovení mladistvé pokožky. Ideální pomocník pro  zkrocení cholesterolu.

Systematicky

Ignite – 2 krát denně 2 tobolky s jídlem. Zapijejte vodou bez bublinek.

Ignite je vyroben ze směsi citrusových extraktů a guarany,
plus l-karnitin a rostlinného kofeinu. Podporuje normální funkci metabolismu tuků v těle a další benefity, více info viz. materiály

Jak snadno a nejvýhodněji nakoupit poprvé v eshopu?

Odkaz s promo kódem vygeneruje slevu 10€.

Celá myšlenka „JAK ZKROTIT CHOLESTEROL“ se nese v duchu komplexnosti 5ti klíčů ke zdraví a jednoduše toho, že „co do těla zasadíš, to taky sklidíš“… co dáváme do svého těla se dřív nebo později ukáže venku. Celý tento projekt úžasně doplňuje právě komplex BTS.

Zapojit se do „BTS-BOURÁNÍ TUKŮ SYSTEMATICKY“ můžete všichni, kteří máte chuť dostat se do formy (fyzicky, mentálně, duševně) nebo pokud již tak činíte, tak pokračovat ve spojitosti s těmito pomocníky a jako BONUS extra být i součástí FB skupiny DobroTY života®, kde najdete více informací, typů a inspirací k dalšímu odbourávání tuků.

Další oblíbené položky

Trebiotika

Kolagen