PHYTOREDS

10 superpotravin pro podporu zdraví a stravy.

Co mě trápilo?

Pít v zimním období jenom čistou vodu.

Ano je to tak. Pít v zimě jen čistou vodu, sem tam čaj pro mě byla opravdu nuda. Hledala jsem nějaké alternativy, jak si pitný režim trochu zpříjemnit a zpestřit.

To, že jsem narazila na Phytoreds, díky kterému si moje tělo dopřává 10 superpotravin, mě nenechalo dlouho přemýšlet a okamžitě jsem vyzkoušela.

Podpora zdraví a stravy

Nápoj plný superpotravin

 

Proč je PHYTOREDS víc než superpotravina?

Složky ve vědecky podložených PhytoReds jsou koncentrované a formulované tak, aby byly vysoce biologicky dostupné a bioaktivní. To znamená, že všech 10 složek může být vstřebáno a aktivně využíváno tělem.

Co Phytoreds obsahuje?

10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních složek včetně 7 lahodných bobulí ovoce a 3 pečlivě vybraných druhů zeleniny, která zahrnuje řepu, mrkev a rajčata.

Účinné složky

Resverarol přispívá k normální činnosti srdce a cévní soustavy. Kyselina ellagová má protinádorové a antioxidační vlastnosti. Obě složky se hojně vyskytující v hroznech, borůvkách, jahodách, malinách a granátovém jablku. Všechny tyto druhy ovoce jsou zastoupeny v tomto mňam mňam ve vodě rozpustném nápoji.

Zajímavosti o Phytoreds

 • vhodný pro vegany a vegetariány
 • obsahuje sušené ovoce a zeleninu 
 • je bez lepkový
 • je bez mléka
 • není GMO
 • obsahuje 0,5 g cukru na porci

Výhody Phytoreds

 • Podporuje celkové zdraví.
 • Podporuje vyváženou stravu.
 • Poskytuje 10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních druhů ovoce a zeleniny.
 • Zvyšuje denní příjem ovoce a zeleniny.
 • Univerzální a snadno se přidává do vaší stravy.

Používám PhytoReds jako součást kompletního režimu Modere Axis™ spolu s TreBiotic a někdy i s PhytoGreens, aby vše synergicky spolupracovalo s přátelskými bakteriemi v mém střevě a tím přebírám kontrolu nad mým celkovým zdravím.

PHYTOREDS

Více než superpotravina

podporující zdraví a stravu

Účinná receptura obsahuje acai, granátové jablko a borůvky a je vegetariánská, bez mléčných výrobků a bez lepku. Tím ale výhody nekončí.

Svou celkovou pohodu můžete optimalizovat doplněním stravy s rostlinným Modere Axis™ PhytoReds, protože každá složka je koncentrovaná a formulovaná tak, aby byla vysoce biologicky dostupná a bioaktivní.

♥ Podporuje celkové zdraví.
♥ Podporuje vyváženou stravu.
♥ Poskytuje 10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních druhů ovoce a zeleniny.
♥ Zvyšuje denní příjem ovoce a zeleniny.
♥ Univerzální a snadno se přidává do stravy.

    … a dalo by se pokračovat dál 😃

Jak se může Phytoreds používat?

Může se smíchat s džusem nebo zamíchat do smoothies, instantních ovesných vloček nebo kaší. Může být smíchán s jinými produkty z řady Modere Axis™. Můžete smíchat jenom s vodou a vychutnat si tak jeho přírodní chuť.

Zároveň má dodavatel skvělý zákaznický program nazvaný SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód díky kterému může darovat slevu na první nákup.

Níže máte  PROMOKÓD NA SLEVU, který s radostí můžete využít 🙂. Já už věrný zákazník jsem.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu produktů, které si chcete koupit a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože sortiment je hodně široký, od doplňků stravy a kolagenů přes kosmetiku po netoxické věci na praní a mytí nádobí. Díky věrnostnímu programu se to velmi vyplatí a každý zákazník má čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promokódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Mi napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu bude dostupná v průběhu roku 2023.

Dolešti si Střeva

Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu bude dostupná v průběhu roku 2023.

Hany ve fotkách

Právě teď si tvoříš tvoji minulost.