Jak na záněty v těle

 

Marine Omega zní lépe než rybí tuk, že?  Z vyprávění našich rodičů a prarodičů o povinné dávce rybího tuku ve školách se mi ježí chlupy na těle ještě dnes. Když se nad tím zamyslím z hlediska prevence zdraví, musím říct, že to smysl mělo. Z jakého důvodu? O tom si řekneme v tomto článku.

Co to tedy ve skutečnosti ten rybí tuk je?  Je to tuk obsažený v tkáních ryb, který obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Proto se všude uvádí, abychom do svých jídelníčků zařadili ryby.

Proč zařadit do našeho života kromě zdravého životního stylu, pohybu a vyváženého jídelníčku i rybí tuk?

PROTOŽE:

  • přispívá ke správné činnosti srdce
  • povzbuzuje mozkovou činnost
  • snižuje vysoký krevní tlak
  • zmírňuje otoky a bolesti při revmatoidní artritidě
  • zmírňuje osteoporózu
  • CO vyzvedávám nejvíce je to, že je PROTIZÁNĚTLIVÁ

Když byly moje holky malé, dbala jsem na jejich zdravý životní styl. Pohyb na čerstvém vzduchu každý den, pravidelná domácí strava, sladkosti málokdy. Každý rok v září s nástupem do školních zařízení jsem děti posílila nějakým vhodným doplňkem. Třeba jsem zvýšila vitamín C a D nebo směsí vitamínů. Vždy produkty osvědčenými a nejlépe ty, které byli zpracované na přírodní bázi. Co mi nechtěli už tenkrát papkat, byl právě rybí tuk ve formě kapslí od společnosti Energy. Dneska už vím proč a moc za to dětem děkuju. Pojďte se se mnou podívat na to, co jsem po letech zjistila a podle čeho jsem si nyní vybrala.

Tento test jsem si udělala ze zvědavosti. A co mi měl říct? Především to, z čeho jsou dané produkty vyrobeny. Potvrzení o tom, že není tuk jako tuk a že na kvalitě výroby záleží.

  1. Vlevo je velmi kvalitní produkt Marine Omega od LR. Co mě ovšem zarazilo byla kašička z ječmene, kterou bych v rybím tuku tedy nečekala. Rybího tuku tam je 41%.
  2. Uprostřed je produkt Marine Omega vyrobený v kvaltitě 6S, který obsahuje výtažek z mořského korýše Krilla od společnosti Pharmanex. Ten obsahuje 79% rybího tuku.
  3. A poslední produkt je Vitamarin od Energy. Je  v něm výtažek z ryby jménem Sardel Japonská a je to ten zmiňovaný produkt, který mi děti nechtěly jíst.

A nyní k tomu testu. Na základě diskuzí s farmaceuty si dovolím oznámit, že díru do polystyrenu udělal vysoký obsah TĚŽKÝCH KOVŮ, které mají některé ryby.  Z tohoto důvodu je pro mě důležitý jak proces zpracování, tak výběr surovin z kterých jsou produkty vyráběny.

Proto si produkty, které nakupuji, pečlivě vybírám. Pro tentokrát jsem si vybrala produkt Marine Omega od společnosti Pharmanex  z důvodu kvalitního výběru surovin a  vědeckého zpracování. Další důvod byl ten, že obsahuje tokoferol, což je antioxidant udržující dlouhodobou stabilitu rybího tuku.

Pokud budete chtít zjistit více informací a kde nakupuji klikněte na odkaz níže a nebo mě kontaktujte zde .

Pevně věřím, že vás tyto informace obohatili.

S přáním krásně prožitých dní