Jak dostat zpátky vlastní energii

Jsem unavená. Stále a několik let dokola slyšíte z úst jednoho člověka: „Jsem unavená.“ Někdy si říkáte, že k tomu tvrzení ani snad nebyl důvod, ovšem tato osůbka stejně opakovala: „Jsem unavená.“ Zkrátka unavená, pořád a dokola. Možná…. snad…..,

že už byla unavená pouze a jen z vlastního bytí. Pokud to slyšíte stále dokola bez příčiny, bez udání důvodu, bez hledání řešení, vaše uši už to ani nevnímají. Berete to jako součást člověka, který to opakuje dokola.

Jednoho dne mě napadlo nabídnout této osůbce možnost proměření na biofotonickém skeneru. Odpověď na otázku PROČ by to měla byla bleskurychlá. Musíme zjistil jestli jsi unavená. Po zjištění hodnot, které byly v hodnotách velmi nízkých (tím myslím nedostačujících pro potřebnou ochranu buněk proti volným radikálům a virům atd.), jsem svojí spontánností vyslovila otázku. Proč jsi proboha nikdy neřekla DŮRAZNĚ, že jsi opravdu unavená? …….výbuch smíchu na obou stranách. Odpověď zněla také jasně. Já to říkala, ale nikdo mě neslyšel.

Čím menší číslo, tím menší hodnota antioxidantů

Lidé v těchto situacích začnou většinou panikařit. Není třeba v sobě nebo ve svém okolí vyvolávat stres a vnitřní paniku. Záleží pouze JAK na danou informaci zareagujete. Podle mě je fajn mít informaci JAK hodně nebo málo je tělo ochráněno. Můžu se pak zamyslet nad tím CO udělat jinak. Co udělat například v tomto případě pro TO, aby nebylo tělo unavené. Někdy se jedná o banální záležitosti, které ovšem mohou vést k fatálním nedostatkům. Nebudu malovat čerta na zeď a posdílím s vámi tento příběh celý.

Jak jsme tedy naložily s tímto měřením? Během diskuze jsme se dostali k velmi zajímavému zjištění. Základním nedostatkem se v první řadě objevil PITNÝ REŽIM. Zdá se vám to divné? Tak to vůbec nemusí, nic divného na tom není. Sáhněte si každý do svého svědomí. Osobně přiznávám, že byly doby, kdy jsem byla od rána do večera na jednáních a můj pitný režim byla jedna káva za druhou. To znamená, že na konci dne byl pitný režim v bodě mínusu. A protože opakování je matka moudrosti, opakuji: JE vesmírně důležité dodržovat pitný režim.

Mobil je velký pomocník pro signál NAPIJ SE!

Lidské tělo si neumí samo vytvořit vitamíny a minerály. Proto je důležité tyto složky včetně stopových prvků a fytoživin do těla dostat pestrou vyváženou stravou a suplementy. Hladovění jsme tedy z denního plánu také vyškrtly a dohodly se na pěkně barevné stravě. Jako součást celé terapie jsme zařadily suplementy v podobě komplexního výživového programu na každodenní bázi s upozorněním, že se nejedná o náhradu stravy.

Protože se vyskytly i další zdravotní nedostatky, přidaly jsme ještě cílené řešení v podobě medicinální houby. A co se dělo dál? Cca po 3 týdnech začalo tělo totálně stávkovat. A proč? Protože najednou nechápalo. Jelo totiž na autopilota a bylo zvyklé čerpat ze zásob a najednou se mu dostávalo všechno potřebné a ono nevědělo co s tím. Naštěstí je toto otázka dvou až tří dní než  tělo pochopí, že pro něj chcete jen to nejlepší. Pak se začne opravovat a vyživovat vším, co mu dopřejete.


A pak jde čas. Ten čas uteče tak i tak a je jen na nás JAK ho prožijeme. Jestli v ne-moci nebo ve zdraví. Proto záleží na každém, JAK se k celkové péči o sebe postaví. Přeci jen…….. naše tělo je místo ve kterém budeme žít celý náš život. A co se stalo s tím unaveným tělem? Po pár měsících a pravidelných konzultacích mi byla položena otázka: „ Všimla sis, že už nejsem unavená?“ A víte co? To byla ta nejkrásnější otázka, kterou jsem mohla dostat.

Pokud tedy budete chtít informace o tom JAK komplexně vyživit tělo a popřípadě i cílené řešení na vaše aktuální neduhy, stačí mě kontaktovat zde. Mějte krásné dny plné spokojenosti, zdraví, pohybu a parádní pohody.

S přáním krásně prožitých dní