FIBER

Vláknina, tvůj kartáč pro střeva.

Co mě trápilo?

Vyšší nadmořská výška mi způsobovala zácpu.

Ano je to tak. Často cestujeme, převážně do hor a vyšší nadmořská výška a změna prostředí mi způsobovala zácpu.

Bylo to nepříjemné a ikdyž jsem dodržovala dobré stravovací návyky a  dostatečný pohyb, vždy se mi peristaltika zpomalila. Postupem času jsem přišla na to, že mi chyběla kvalitní vláknina. 

Čistá střeva, ještě čistější mysl

Kartáč tvého mikrobiomu.

Kartáč? Jaký kartáč? Ano, čtete dobře. Kartáčem tvých střev je vláknina.

Vláknina se z výživového hlediska většinou řadí mezi nestravitelné sacharidy a na etiketách potravin se často uvádí zvlášť. Vláknina má minimální výživovou hodnotu a hraje nesmírně důležitou roli v udržování dobrého zdravotního stavu v mnoha směrech.

Stravou běžně přijímáme dva druhy vlákniny:

✅ ROZPUSTNOU   ✅ NEROZPUSTNOU

Vláknina - rozpustná

Je součástí ovoce, zeleniny, obilovin, ořechů a luštěnin.

Hlavním účinkem rozpustné vlákniny je:
– vstřebávání nadbytečné vody ze střev,
– zvětšování objemu stolice,
ovlivňování hladiny cholesterolu v krvi.

Vláknina - nerozpustná

Stejně jako rozpustná je součástí ovoce, zeleniny, obilovin, ořechů a luštěnin, dále je typická pro řasy a houby.

Pravidelný příjem této vlákniny podporuje střevní funkce (zlepšuje peristaltiku) a vylučování zbytků metabolismu včetně různých nežádoucích látek přijímaných běžnou stravou.

Měli bychom se snažit zkonzumovat 25 g vlákniny denně, ale jen málo z nás pravidelně jí toto množství, a to jak ve zdravém ovoci a zelenině, ořechách a obilovinách každý den. Fiber nám zajistí 5,8g denní dávky.

FIBER

Zdravá a pročištěná střeva

se nám odvděčí

Podpořte svůj přirozený rytmus. Velmi snadný, ale efektivní způsob, jak zvýšit příjem vlákniny, aniž byste museli denně počítat gramy a hodnoty jídla, je vlákninu doplnit vhodným suplementem. U doplňku FIBER od Modere se mi moc líbí jedinečná kombinace obou druhů vlákniny, jak rozpustné, tak nerozpustné i s probiotickým kmenem Bacillus subtilis.

♥ Pomáhá při hubnutí. Potraviny obsahující vlákninu totiž navozují pocit sytosti  i když mají nízkou energetickou hodnotu (cca 8kJ na 1g vlákniny). Díky tomu s námi necloumají neovladatelné chutě na sladké nebo tučné jídlo.
♥ Váže na sebe řadu látek jako jsou tuky a cholesterol a snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zpomaluje vstřebávání sacharidů a snižuje tak glykemický index potravin, váže i toxické látky.
♥ Urychluje vyprazdňování střeva a změkčuje stolici.  Slouží tedy jako ideální potrava pro příznivou střevní mikroflóru a tím zajišťuje  celkovou detoxikaci.
♥ Kromě detoxikace funguje jako tzv. kartáč, který zbavuje organismus veškerých nečistot a škodlivin. Vše co obsahuje vlákninu zlepšuje i kvalitu např. kůže a nehtů. 

    … a dalo by se pokračovat dál 😃

Jak mi FIBER pomohl nebo spíš pomohla?

Moje peristaltika se upravila. Nejsem nafouklá. Nadýmání odešlo taky k někomu jinému a jakmile máte pročištěné střevo, rozjazní se i mysl. Práce jde víc od ruky a hlavně vše dobré co do těla zasadíte, tak má lepší účinnky.

Zároveň má firma skvělý zákaznický program SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup.

Níže máte ode mě  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu věcí, které si chcete koupit a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože ten sortiment je hodně široký, od těch doplňků stravy a kolagen přes kosmetiku po netoxické věci na praní a mytí nádobí a díky věrnostnímu programu se to pak velmi vyplatí a každý člověk má čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Mi napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu bude dostupná v průběhu roku 2023.

Dolešti si Střeva

Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Mi napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu bude dostupná v průběhu roku 2023.

Hany ve fotkách

Právě teď si tvoříš tvoji minulost.