1|30

NAKOPÁVAČ K HUBNUTÍ

Tvůj první den

„Existuje jedna věc, kterou musíte mít, abyste mohli zvítězit, a tou je přesně definovaný záměr, znalost toho, co chcete, a spalující touha toho dosáhnout.“

Srdečně tě vítám u prvního dne programu Nakopávač k hubnutí. Než začneš cokoli číst z obsahu prvního dne, připrav si papír nebo nějaký sešit a propisku. Kdykoli ti hlavou proběhne nějaká myšlenka, přestaň číst a hned si jí zapiš. Je to opravdu důležité. Toto je navigace ke správným dveřím do lepší budoucnosti a ty je můžeš odemknout a vkročit do nich.

Pusť si hudbu, kterou jsem vybrala speciálně pro tento den. Mini přehrávač najdeš v horní liště této stránky. Tato s láskou vybraná hudba zesílí tvoje emoční prožitky, až začneš číst následující řádky a znásobí jejich pozitivní vliv na tvoje podvědomí.

…nyní tvoje cesta splněných přání začíná…

TOUHA je první klíč a současně nejvíce podceňovaný ze všech klíčů splněných přání. Mnozí se snaží ovládnout spíše ty pragmatičtější. Netuší, že kdyby probudili, tam někde uvnitř sebe spalující touhu, naučili by se pak ovládnout zbylé principy 10x rychleji a účinněji. Nic nemůže nahradit ani překonat podporu tělesné biochemie stvořené TOUHOU!

DNEŠEK JE TVŮJ PRVNÍ DEN z 30 dní určených ke splnění tvého nebo tvých přání a je absolutně rozhodující. Nejvíc rozhodující ze všech. To, co se rozhodneš udělat PRVNÍ DEN rozhodne o tom, jestli do své podvědomé mysli nahraješ ten správný vzkaz a zadání, kterými si své podvědomí začneš získávat na svoji stranu. S jistotou 98% totiž tvoje podvědomá mysl ve svém současném nastavení pracuje v nějaké oblasti PROTI TVÝM SNŮM, CÍLŮM A PŘÁNÍ. A naším společným úkolem bude to v příštích 30 dnech upravit a přimět ji, aby pracovala zcela jen a pouze pro tebe a tvoje přání.

…NIKDO NEDOKÁŽE USPĚT PROTI VŮLI VLASTNÍ PODVĚDOMÉ MYSLI….

Každý člověk, JÁ, TY I TVŮJ SOUSED, dokáže změnit a ovládnout, co se v jeho podvědomé mysli odehrává, a nastavit si ji plně ve svůj prospěch a k dosažení a uskutečnění svých přání. A k tomuto potřebuje TOUHU. Ne však ledajakou touhu, ale SPALUJÍCÍ TOUHU! Hořící, žhnoucí, do červena rozpálenou touhu, která rozdmýchá tvoje emoce.

Toužíš mít lepší zdraví, najít pravou lásku, zažívat příliv finanční hojnosti? Toužíš cestovat, objevovat a poznávat svět? Toužíš po krásné postavě a romantickém milování, vášnivém sexu? Toužíš tvořit, psát, malovat, cvičit, zdravě jíst nebo jen dobře spát? Toužíte po novém domově, autech, motorkách nebo technologických hračkách? Toužíš splnit sen někomu druhému? Toužíš pomáhat, dávat nebo zlepšovat svět? Toužíš svobodně a chytře podnikat? Po čem vlastně toužíš?

Zákon praví, že nevyhnutelně uspějete v uskutečňování jakékoli myšlenky, která převládne ve vaší mysli. Sklízíte-li úrodu chudoby, nemoci a disharmonie, je to proto, že jste dovolili, aby se negativní zárodky takových myšlenek usadily v půdě vašeho podvědomí, rozmnožily se a přinesly plody podle svého vlastního druhu. To potvrzuje, že onen zákon funguje svým přirozeným, spořádaným způsobem, ale bohužel jste do své zahrady zasadili plevel.

Podívejte se na prázdné parcely ve vašem okolí nebo na nezoraná pole: tam najdete každé jaro ohromnou úrodu jemných, krásných, plně vzrostlých plevelů. Semena těchto plevelů zavanula na tato neobdělávaná místa a automaticky, za pomoci pouze přirozeného slunečního svitu a vlhkosti, zakořenila a vyrostla. Nikdo si nenašel čas, aby je vyplel a zasadil plodiny žádoucnější. A přesně to se stane průměrnému člověku, který se bezcílně proplétá životem, aniž by se rozhodl, co vlastně chce. Semena všemožných myšlenek (plevelů) padají do půdy jeho podvědomí ze všech vlivů, s nimiž se ve svém okolí setkává, a on si nikdy neudělá čas na to, aby odlišil dobré od špatného, žádoucí od nežádoucího, a aby odstranil vše, co není žádoucí, a nahradil to určitým cílem, po němž touží palčivou touhou. Tak plevel převezme vládu a on nikdy nevytvoří hodnotnou úrodu.

Vaše mysl nikdy nezahálí. Pracuje neustále. Je na vás, abyste ji zaměstnali prací na produkci věcí, které chcete, a nenechali ji zdivočet a přitahovat věci, které nechcete.

Napoleon Hill

CO DOOPRAVDY CHCEŠ?

Sepsat si, po čem touží a rozhodnout se to uskutečnit je jedna z nejdůležitějších událostí v životě každého člověka. Přesto tomu velká většina lidí nevěnuje ani jednu hodinu svého života. Jen ty s tužkou v ruce, papír a tvoje přání.

Ty dneska vykročíš z davu všech těch, kteří se nechávají jen tak unášet okolnostmi a vnějším děním. Z davu těch, kteří jen sní a doufají. Ty dnes uděláš první krok ke splnění přání ve všech aspektech života. Ty dnes uděláš to, co všichni velikáni současnosti, minulosti i budoucnosti. Ty dnes rozproudíš svoji horoucí touhu. Ty dneska dáš svému podvědomí jasný impuls, že jsi to Ty, kdo teď bude určovat směr tvého života a že už dál nebudeš loutkou nastavení, které do tvého podvědomí prosáklo z okolního světa.

Navigace podvědomé mysli.

Udělej si dnes čas pro sebe s papírem a tužkou a napiš si odpovědi na otázky, které jsou pro tebe připravené níže. Pokud můžeš, udělej to ihned. Pokud to ihned nejde, naplánujsi čas, kdy to během dne uděláš.

Je to velmi důležité. Tím, že jsi se rozhodl/a pro program „Klíč ke splněnému přání za | 30 dní „, jsi dal/a svému podvědomí signál ke změně.Tvoje podvědomí ale nyní vyčkává, zda a jak moc to myslíš vážně. Sleduje tě právě teď. Využij této příležitosti a předlož své podvědomé mysli zadání, na jehož uskutečnění má s tebou začít spolupracovat…

Je jen na tobě, jak usilovně budeš na odpovědích pracovat. Pamatuj, že svoji podvědomou mysl neobelžeš. Ledabylost a lhostejnost, odkládání nebo pouhé pročtení otázek bez napsání odpovědí by pro ni bylo známkou, že to vlastně nemyslíš vážně, a že se měnit nemusí.

První otázka pro tebe může být obtížná. Pokud se ti na ni nebude dařit odpovědět, začni nějakou maličkostí, po které toužíš, nebo by se ti líbila. Pak připoj další. Rozpohybuješ tím svůj mozek a ruku. Postupně tě začnou napadat další. Možná, že při hledání vyjádření své TOUHY popíšeš několik stran. Udělej to. Je to nejdůležitější činnost, jakou v přítomnosti můžeš vykonat pro svoji budoucnost.

✬ Po čem doopravdy toužím?

✬ O čem váhám přiznat si, že to skutečně chci?

✬ Co opravdu toužím dokázat? (a jen tak nebo někomu? Komu?)

✬ Proč po tomto toužím? Proč to tolik chci?

✬ Jaké emoce toužím uskutečněním svých snů prožívat?

✬ Jaké mínění o sobě samém chci nabýt uskutečněním svých snů?

Pod své odpovědi nyní opiš následující text:

„Slibuji si, že následujících 29 dní budu nejméně 30 minut denně s Klíčem ke splnění přání pracovat na změně mého podvědomí a tímto dávám své podvědomé mysli jasný pokyn a impuls, aby se přenastavila ve prospěch uskutečnění mých snů, cílů a přání.“

…………………………………………………………………

napište dnešní datum a podepište se

Do e-mailu ti zítra zašlu odkaz na druhý den z 30 dní Klíč splněných přání ve kterém tě čeká příběh o síle a moci touhy doprovázený překrásnou hudbou. Není to příběh smyšlený. Stal se. Docela nedávno, a žena, která jej prožila stále žije. Vlastně prožívá nejlepší časy svého života. Když vezmete v úvahu, těžkou situaci, ve které se ani ne vlastním přičiněním ocitla, objevíte, že TOUHA dokáže zrodit zázrak a nezáleží, kde právě jste, a jak obtížné to v životě právě teď máte.

Zítřejší příběh čtěte pečlivě. I kdybyste ho už znali, dovolte mu, ať na Vás působí. Zákony splněných přání platí pro všechny stejně a jsou ke všem stejnou měrou spravedlivé. Tvojí úlohou je naučit se je a využít jich. Dnes jsi udělal/a první krok.

GRATULUJI