Milovnice hor, podnikatelka, terapeut pro zdraví, sportovní kouč……

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním,

                                                                                   život utíká.“

Ahoj, já jsem Hanka a vždycky jsem chtěla mít svůj web. Dva roky mi trvalo překonat překážky typu…musím to mít všechno dokonalé, jinak to nemůžu vypustit do světa, nevím co tam mám psát, neumím grafiku, jak tam mám dát ten obrázek apod. Dnes, v roce 2020 vím, že ho vypustit můžu. Proč? Protože nedokonalé něco je víc, než dokonalé nic.

Jsem terapeutka pro zdraví, krásu, výživu a suplementy. Jsem majitelka e-shopu v oblasti ekonomické trendu společnosti a mým posláním je ukázat lidem možnosti dnešní doby. To je moje živobytí a kromě toho jsem multifunkční žena, manželka a mamka dvou krásných dcer. Jsem vášnivá milovnice zimní atmosféry. Jsem lyžařská instruktorka a atletická trenérka. Mojí velkou vášní je vše, co je ukryté pod jménem kreativita. Kromě svojí rodiny miluju pečení všeho sladkého, hrady, zámky, malování, matematiku, dobré víno, osobní rozvoj a především on-line svět. Na mém webu najdete mimo jiné i recepty na domácí mňaminy. A kdo bude chtít, najde i receptíky na to JAK být zdravý a krásný nebo jak si zajistit časovou flexibilitu.

Celý život jsem pracovala v IT, kde jsem si prošla od pozice asistentky, přes logistického manažera až k obchodní manažerce.  Práce se mi líbila a žila jsem jí. Vždycky jsem tvrdila, že chodím do práce proto, že mě to tam baví a ne pro peníze. I přesto, že jsem po mateřské pracovala v rodinné společnosti zaměřené na telekomunikace, byla jsem vždy zaměstnanec.

Dnes (díky příležitosti, kterou  jsem dostala) předávám lidem know how jak  podnikat chytře, jak žít život lépe a jak se starat nejen o své zdraví.

Hezky se na mém webu bavte a nechte se inspirovat.

S přáním krásně prožitých dní

                                                                                       Hany