Podnikání bez hranic

                                                     

………to se v práci jednou takhle hezky pěkně naštvete, třísknete dveřmi a řeknete, že už se tam nikdy nevrátíte (pracovala jsem pouze z domu)……..

…….a najednou vám začne nová etapa života. Mého života. Tenkrát jsem vůbec nevěděla kudy kam. Netušila jsem jakým směrem se vydat a kudy moje cesta povede. Nevěděla jsem vůbec nic.  Jen jsem si přála pomáhat lidem, být pro ně potřebná a užitečná a…….

……„Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.

Bylo léto a nic nestandartního se nedělo. Já si ho užívala a pracovala dál  z domu. Myslíte si, že  po třísknutí dveřmi se všechno změní a ono NIC. Chvíli si ještě říkáte jak jste byli vlastně stateční, když  jste těmi  dveřmi třískli. Bylo to přeci za vašimi hranicemi. Proto jste to udělali. A ono stále NIC……. NIC…….. Ono se totiž nic samo nestane.😉  A tak se vydáte hledat příležitosti. Ke konci prázdnin ke mě přišly a hned dvě najednou……….❤

Pomáhat lidem bylo to přání a ono se splnilo. Jedna z těch příležitostí mi zajišťovala  komfort v podobě pravidelného zaměstnaneckého platu. Vybrala jsem si pomoc neslyšícím, účastnila se konkurzu na vedoucí pozici a nastoupila. Zakrátko jsem přišla na to, že moje cesta v neziskové organizaci rozhodně není můj směr a že místo pomoci druhým bych měla raději hledat sama sebe. Byla to však zkušenost, která mě opět posunula o kousek dál a jí beru jako milník v mojí cestě. Jsem za ni opravdu vděčná …….děkuju🙏🏻…..

Znak ve znakovém jazyce pro Pardubice

……….a pak jsem se vrátila k té druhé příležitosti. Neříkám, že to byla cesta jednoduchá, ale byla  a je to práce jako každá jiná. Na začátku jsem věděla, jakou mám představu. Jaké je to moje PROČ………

 • uvědomila jsem si, že pracovní doba od – do je pro mě neuchopitelná….neeee, že bych pracovala méně, to ne, jen si tu dobu potřebuju určovat sama….a že není jednoduché koučovat sám sebe o tom vím už své
 • věděla jsem, že časová flexibilita pro cestování, sport a rodinu je pro mě stěžejní
 • chtěla jsem se více seberealizovat, chápete ? Být víc sám sebou v tom v čem je dobře vám samotným
 • toužila jsem využít všechny svoje dosavadní zkušenosti z IT nejen v on-line světě
 • byla jsem přesvědčená, že pracovat na něčem svém a ne na plánech jiných lidí je přesně ten směr,  kterým chci jít
V létě můžu při podnikání dělat atletické tábory a v zimě lyžařskou instruktorku. Plánuju si čas sama.

Co s tímto podnikáním zažívám, co mě moc baví a co jsem si ani neuměla představit ?

 • na cestě jsem se seznámila SAMA se sebou, kdo jsem a co vlastně chci (bez osobního rozvoje toto chytré podnikání  není možné)
 • dělám věci, které mi dávají smysl (terapeutka pro zdraví a krásu)
 • pomáhám lidem zlepšit kvalitu jejich života ( to moje přání!!! pamatujete? )
 • buduju si něco svého a pomáhám v tom i ostatním ( buduju e-shop a frenčízy)
 • mám svoje podnikání kdekoliv a kdykoliv u sebe (potřebuju pouze telefon a wifi )
 • nejsem na to vůbec sama, což bylo pro mě nepředstavitelný (jsem součástí projektu podnikatelů, kde si předáváme velmi hodnotné (statisícové) know how zcela zdarma
 • neplatím nikomu nájem a nemám žádné zaměstnance (buduju si svůj brand, za nikoho se neschovávám)
Už jste někdy viděli “ konkurenci “ takto radostně spolupracovat?

Když si mě tato příležitost našla, bylo v ní NĚCO, co mě do ní úplně vtáhlo. Takový ten pocit, kdy zkrátka musíš zjistit „CO“ to je.  Co se za tím skrývá a proč mě tak zajímá zjistit co je za rohem.

Pokud je tedy někdo z vás připraven převzít odpovědnost do svých rukou, pokud je někdo z vás připravený udělat změnu ve svém životě a hledá způsoby a ne výmluvy, pokud někdo z vás chce žít život z kterého si nemusí brát dovolenou, pak je tato příležitost právě pro něj. Když jsem to zvládla já, tak PROČ by to nezvládl i někdo jiný. Koncept je jednoduchý, ale snadný to není.

Je za tím kus práce!

Jedná se o spolupráci s konkrétním dodavatelem, který  láme světové rekordy v největším ekonomickém trendu společnosti. Trend v on-line nakupování roste. Všimli jste si že? No a právě  takový e-shop můžeš mít taky.

Cože?

Nemáš  zkušenosti s tvorbou a správou e-shopu?

Myslíš si, že budování dalších frenčíz je další práce navíc?

Opak je pravdou. Všechno je od dodavatele připravené ……prostě  bomba pro nonsoftwarové lidi jako jsem já.

A co víc?

Výplatu dostávám týdně a to CO buduju je můj majetek, který můžu prodat nebo ho jednou zdědí moje děti.

A cože to v tom e-shopu vlastně mám a vy můžete mít také?  Přes 250 položek od světově patentových technologií, až po ty malé věcičky NEJEN z oblasti antiagingu.

Mě osobně zapadá do mé terapeutické cesty divize zdraví za kterou stojí světoví vědci. Jedná se o přírodní produkty vědecky zpracované, které jsou určené nejen pro mé zdraví, ale i pro zdraví mých klientů.

Toto je moje cesta. A mým posláním je ukázat a provést všechny lidičky, kteří se nebojí a hledají změnu a svobodné rozhodování o svém životě. Největší krása tohoto podnikání je v tom, že každý má svoji cestu a každý si najde příležitost v něčem jiném. A to mám moc ráda…žádný stereotyp.😉

Bude mi ctí, provést právě tebe touto krásnou cestou. Jediné, co k tomu potřebuješ je chuť dělat věci jinak, budovat si něco svého a rozhodnutí.❤ První krok je na tobě.

Pro více informací napiš zde: CHCI SE DOZVĚDĚT VÍC

S přáním krásně prožitých dní